کاتر شیرینی پزی

کاتر شیرینی پزی

از ابزارهای شیرینی پزی است که دارای اشکال گوناگون میباشد. انواع کاتر در دو جنس پلاستیک و فلزی این امکان را فراهم می کند که به راحت ترین و منظم ترین شکل کیک و شیرینی خود را برش بزنید .

کاتر یکی از ابزارهای شیرینی پزی است که دارای اشکال گوناگون میباشد. انواع کاتر در دو جنس پلاستیک و  فلزی این امکان را فراهم می کند که به راحت ترین و منظم ترین شکل کیک و شیرینی خود را برش بزنید .

تنوع این مجصول بسیار زیاد  است. شما می توانید هر طرحی و شکلی از کاتر را که می خواهید تهیه کرده و کیک و شیرینی خود را به شکل آن درآورید. کاتر ها برای قالب زدن خمیر و پخت انواع کوکی و شکل دادن به خمیر فوندانت و کیک های اسفنجی و میوه آرایی و  درست کردن شیرینی مربایی و بیسکوییت و… کاربرد دارد .

کاتر شیرینی پزی
دقت بفرمایید که هنگام قالب زدن خمیر باید کاتر را به مقداری آرد آغشته کنید سپس قالب بزنید.

انواع کاتر شیرینی پزی:
انواع کاتر ها با اشکال مختلف و جنس های متفاوت برای شیرینی پزی در بازار موجود می باشند. شما باید با توجه به اینکه برای برش چه چیزی می خواهید؛ سایز و جنس را انتخاب کنید. مثلا برای برش هویج وسیب و خیار وانواع میوه دیگر باید از کاتر فلزی استفاده کنید

کاتر فلزی
یکی از کاربردی ترین کاتر ها فلزی می باشد چون دارای  طرح های متنوع و سایز های زیادی است و برای همه چیز می توان از آن استفاده کرد. 

سایز بزرگ : برای فینگرفود و نان،کیکهای تکنفره..

سایز متوسط  :برای ژله ،کوکی،حلوا ،لبو،میوه،خمیر فوندانت ،نیمرو،..

سایز کوچک :  برای هویج،خیار،سیب،خمیر فوندانت،ژله

کاتر فلزی
کاتر پلاستیکی

این محصول خود دو مدل ساده و فشاری دارد که بیشتر برای کوکی و خمیر فوندانت و شیرینی استفاده میشود.

 کاتر های ساده : این نوع کاتر از جنس پلاستیک می باشد و به اسم کاتر لاکی نیزشناخته میشود که اکثرا برای خمیر فوندانت و تزیین کیک استفاده می شود و در طرح های مختلف می باشد برای استفاده از این کاترها باید خمیر فوندانت را پهن کنید سپس کاتر را روی فوندانت بزارید و با فشار دست کاتر را برش بزنید.  

کاترهای فشاری:  این نوع کاتر به دلیل داشتن فنر باعث می شود که خمیر به راحتی از کاتر جدا شود و برای خمیر فوندانت و کوکی استفاده میشود در بعضی از مدل های این نوع    کاتر ها داخل خود کاتر هم طرح دار می باشد که باعث می شود که کارشما زیباتر شود چون هم طرح روی خمیر  می اندازد و هم برش می زند که در طرح ها وسایز های ریز و درشت و برای تزیین کیک وکاپ کیک استفاده می شود.

مطالب مرتبط

قالب سیلیکونی
کاربرد قالب های شیرینی پزی
طرز تهیه خامه شکلاتی برای روکش کیک


امکان بازگشت کالا

تا 3 روز پس از تحویل کالا

پرداخت مطمئن

پرداخت در درگاه اختصاصی

ارسال

با پست به شهرستان وپیک درتهران

ضمانت اصل بودن کالا

گارانتی معتبر کالا